Al 50 jaar houdt Guus Westdorp zich bezig met Nederlandstalige liedjes. In theaters en vele venues heeft hij ze gespeeld en gezongen. Guus was pianist bij Toon Hermans en Liesbeth List. Na zijn solo ‘Ramses, de liederen’ komt hij nu met ‘Sneeuwhart’.
Guus verlangt altijd naar de plek waar het goed is: thuis tussen de mooiste liedjes van Nederlandse bodem. De mooiste schrijvers van de laatste eeuw brengen hem plezier, warmte en weemoed. Guus zingt en speelt nog graag parels van bijvoorbeeld Herman van Veen, Paul van Vliet, Ramses Shaffy en natuurlijk Toon Hermans met wie hij intensief samenwerkte aan zijn laatste album ‘Als de liefde….’.
Tussentijds deelt Guus verhalen en anekdotes met het publiek. Guus leeft en speelt een leven vol inspiratie, wat weer geleid heeft tot het schrijven van zijn eigen liedjes. Vele zien nu voor het eerst het licht in ‘Sneeuwhart’.
Zaterdag 20 mei om 20.00 uur.
Reserveren kan hier.