Nieuwbouw en verbouw van de buitendienst van Aa en Hunze in Gieten wordt fors duurder. Voor het project was 1,6 miljoen euro gereserveerd, maar het investeringsbedrag loopt op tot ruim 2,5 miljoen. Gestegen bouwprijzen en meer benodigde kantoorruimte jagen de gemeente op kosten.
Volgens het college van burgemeester en wethouders is er een extra krediet nodig van 923.000 euro. Flink schrappen in het oorspronkelijke ontwerp van BDG Architecten uit Zwolle, heeft volgens het college ook consequenties. Dat betekent in feite een nieuw ontwerp, wat ook weer geld kost, en wat vertraagt.

Te krap

De buitendienst van Aa en Hunze, verantwoordelijk voor onderhoud aan groen, wegen, en gladheidsbestrijding, zit nu met kantoor
lees verder hier RTV Drenthe